Dev Mürekkep Balıklarının Gizemi Nat Geo Wild kanalında

713

Dev mürekkep balıklarının gizemini çözmek için Antarktika’da keşfe çıkan etkileyici belgesel “Okyanusun Derinlikleri: Dev Mürekkep Balığının Peşinde”, 10 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de National Geographic WILD kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Dev mürekkep balığı üç metre uzunluğunda dokunaçları, 25 santim çapındaki gözleri, ve evinin okyanus olması dışında hakkında hiçbir şey bilinmeyen bir yaratık olarak gizemini koruyor. Deniz biyologlarının son teknoloji kameralarla Antarktika’nın buz gibi ve vahşi sularında hayatta kalmayı başaran bu sıra dışı canlıların peşine düştüğü belgesel “Okyanusun Derinlikleri: Dev Mürekkep Balığının Peşinde” National Geographic WILD ekranlarına geliyor.

Okyanusun derinlerine ışık tutacak “Okyanusun Derinlikleri: Dev Mürekkep Balığının Peşinde”, 10 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de Nat Geo WILD kanalında.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, vahşi yaşamın gözler önüne serildiği kaliteli yapımları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic WILDkanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+platformlarından izleyebilirsiniz.