Disney Channel Bayram yayın akışı

1707

Disney Channel Bayram yayın akışı bilgilerini sizler için derledik. Disney Channel bayramda da yine dopdolu…

Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Ramazan Bayramı’nda Haziran ayının yepyeni sürprizleri ve devam eden en sevilen içerikleri ile tüm aileyi bir araya getiren bir bayram ekranı sunuyor.

Disney Channel Bayram yayın akışı

Disney Channel’ın yeni çizgi dizileri DuckTales, Bingo ve Roli’nin maceraları, Vampirina ekranlara gelirken, bayram hafta sonu ayrıca birbirinden eğlenceli filmlerle dolu!

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel; bayramda yeni çizgi dizileri olan aile değerlerinin önemine eğlenceli maceralar üzerinden vurgu yapan ördek ailesinin maceraları DuckTales, eğlence düşkünü yavru köpek kardeşler Bingo ve Roli’nin maceralarını ve Vampirina Vee’nin serüvenlerini ekrana getirirken, Rapunzel, Aslan Kral, Marslılar gibi harika filmler hafta sonu filmleri arasında olacak.

Disney Channel Hakkında:

The Walt Disney Company çatısı altında yer alan kanalların amiral gemisi Disney Channel, 12 Ocak 2012’de Türksat 2A uydusu üzerinden şifresiz yayına başlamasıyla birlikte halihazırda ülke genelinde erişimini 14.6 milyonu aşkın haneye çıkarmıştır. Ocak 2012’de açılan Disney Channel Türkiye Facebook sayfasının hâlihazırda 1,5 milyonun üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Disney Channel Türkiye Instagram sayfası ise Kasım 2017’den itibaren çocuklar ve ailelerle buluşmaktadır.

Bilimcini