Kidzmondo 2019 yaz kampı

755

KidzMondo çocuklar için üç farklı konseptte yaz kampı planladı. Çocukların yeteneklerini keşfedip becerilerini geliştireceği, aynı zamanda tüm gün keyifle eğleneceği KidzMondo 2019 Yaz Kampı 17 Haziran’da start alıyor. Tercihe göre ister bir hafta ister üç ay kayıt imkanı sunan yaz kampında erken kayıt fırsatları da var.

KidzMondo Yaz Kampı’nda Uzmanlar Yaz Kampı, Açık Hava Yaz Kampı ve Teknopark Yaz Kampı olmak üzere üç farklı alan bulunuyor:

* Uzmanlar Yaz Kampı’nda neler var?

Kampçılar bu kampta uzman eğitmenler eşliğinde Kavra-Keşfet-Kurgula STEAM ile 3KYeni Medya ve İletişim Tasarımı, Sahne Sanatları ve Minik Sanatçılar olmak üzere 4 farklı uzmanlık alanında merak ettikleri meslekleri deneyimleyecekler.

Medya ve İletişim Tasarımı Eğitimi Yaz Kampı programına katılan çocuklar; hızla gelişen ve değişen iletişim alanında yeni medya yöntemlerini keşfedip yaratıcı iletişim tasarımları geliştirecek ve reklamcılığın sırlarını öğrenecekler.

‘Kavra-Keşfet-Kurgula: STEAM ile 3K’ programına katılan kampçılar ise uzay mühendisliğinden insan ve çevreye birçok alanda fen, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik disiplinlerinin yöntemlerini kullanarak birbirinden farklı deneyler ve aktiviteler yapacaklar. 

Vlogger-Youtuber eğitimlerinde video üretiminden dijital medya stratejisine, video kanalının açılmasından içerik üretimine kadar yeni medyanın özelliklerini ve kanal sahibi olmanın inceliklerini öğrenecekler.

Sahne Sanatları’nda koreografiden sahne ve dekor tasarımına her şeyi öğrenip kendi gösterilerini sahneleme fırsatı bulacaklar. Minik Sanatçılar ise ışık, gölge, renk bilgisi gibi en temel güzel sanatlar eğitimlerini alıp yaratıcılıklarını kullanarak kendi eserlerini ortaya koyacaklar.

* KidzMondo 2019 Açık Hava Kampı

KidzMondo’nun Hilton İstanbul Bosphorus işbirliğiyle hayata geçirdiği ve 6-12 yaş arasındaki çocukların katılabileceği ‘Açık Hava Kampı’; uçurtma yapımı, spor oyunları, geri dönüşüm atölyesi, survivor oyunları gibi zevkli birçok etkinliği kapsıyor.

* KidzMondo 2019 TeknoPark Yaz Kampı

Bilişim Garaj Akademisi işbirliği ile hayata geçirilen KidzMondo TeknoPark’a STEAM’in yanı sıra bu yıl Marka Geliştirme ve Geri Dönüşüm Atölyesi de eklendi.

Kampçılar bilgisayar teknolojisi ve terminolojisi, donanım ve yazılım bilgisini öğreniyor, STEAM Atölyesi işbirliğiyle de fen, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik alanlarında eğitimler alarak girişimci kişiliklerini keşfedip güçlendirme fırsatı buluyor.

Kidzmondo 2019 yaz kampı hangi yaş aralığı için uygun?

KidzMondo Yaz Kampı için önerilen yaş aralığı 5-12… İster bir hafta ister tüm yaz boyunca kayıt yaptırılabilecek kamp Pazar günler ve Kurban Bayramı haftası hariç haftanın her günü 09.00 – 18.00 saatleri arasında olacak. Çocuklar kamp etkinlikleri dışında ayrıca KidzMondo’daki diğer tüm aktivitelerden de faydalanma şansına sahip… Kamp 17 Haziran’da başlayıp 7 Eylül’e kadar devam edecek.

Detaylı bilgi için www.kidzmondoyazkampi.com adresini ziyaret edebilir ya da 0212 348 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.