Uno kartlar ile tatilde oyun keyfi

1264
Uno kartlar

Bu yaz Uno kartlar ile çok kolay ve çok eğlenceli bir oyun keyfi sizi bekliyor. Hem ailelerin çocukları ile hem de gençlerin arkadaşları ile birlikte oynayabileceği Uno kartlarını yaz aylarında yanınızdan ayıramayacaksınız.

Oyuncak sektörünün öncüsü Mattel’in keyifli oyunu Uno Kartlar bu yaz her ortamda çocuklar, aileler ve gençler için vazgeçilmez olacak. Uno kartlarını kolayca çekip, atarken zorlanacağınız, ama her durumda eğlenceli ve heyecan dolu anlar sizi bekliyor.

Uzun yolculuklarda, deniz kenarında ve yaz akşamlarının balkon keyiflerinde en pratik oyununuz yaza hazır. Uno Kartlar plaj çantanızın da ayrılmaz bir parçası olacak. Renk ve rakam eşleştirmesi ile oynanabildiği gibi kart çeşidine göre rakibinizi zorlayarak yaz eğlenceniz haline gelecek Uno kartlar elinizden düşmeyecek. Uno Kartlar gençlerin arkadaşları ile buluşmalarında mutlaka yanlarında olacak.

Yaz boyunca elinizde Uno kartınız kaldığında, neşeyle ‘‘Uno!’’ diyeceksiniz. Kolaylıkla taşıyabileceğiniz Uno kartlar tüm oyuncak mağazalarında, hipermarketlerde ve kitabevlerinde satışta.

Uno Kart fiyatı: 18,99 TL