İstanbul Hayvanat Bahçesi önerileri

1950

İstanbul’da yaşayanlar aileleriyle tatillerde veya yaz tatilinde yakınlarında bulunan hayvanat bahçesi veya akvaryumlara gidebilirler. İstanbul hayvanat bahçesi açısından geniş imkanlara sahip bir şehir. Şimdi gelin birlikte İstanbul hayvanat bahçesi önerilerimize geçelim.

İstanbul Hayvanat Bahçesi ve akvaryum önerileri

1. İstanbul Sea Life Akvaryum:

İstanbul Sea Life Akvaryum’da sayısız balık türü, bitki örtüleri ve kafeler bulunuyor. İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bulunan İstanbul Sea Life Akvaryum’da binlerce deniz canlısını tanıyabilirsiniz.

İstanbul Sea Life Akvaryum Adresi: Kocatepe Mah. Paşa Cad. | Forum İstanbul, No: 5/5, İstanbul 34045, Türkiye
İstanbul Sea Life Akvaryum telefon: 0 212 640 20 15

2. İstanbul Akvaryum

İstanbul Akvaryum Florya sahilinde bulunuyor ve dünyanın en büyük tematik akvaryumu olarak biliniyor. İçerisinde Karadeniz’den Pasifik’e kadar uzanan toplam 16 tame ve 1 yağmur ormanı bulunan İstanbul Akvaryum kesinlikle her çocuğun görmesi gereken bir yer.

İstanbul Akvaryum adres: Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cad. No: 93 | Florya, İstanbul, Türkiye
İstanbul Akvaryum telefon: 0 212 444 97 44

3. İstanbul Polonezköy Hayvanat Bahçesi

İstanbul Polonezköy Hayvanat Bahçesi, hayvanların özgürce hareket ettiği ve çocuklar için pek çok aktivitesi bulunan bir hayvanat bahçesi. İstanbul Polonezköy Hayvanat Bahçesine pazar günü gideceksiniz erkenden yola çıkmanızı öneririz.

İstanbul Polonezköy Hayvanat Bahçesi adresi: 75.Yıl Cad. No 58/A | Polonezköy, İstanbul, Türkiye
İstanbul Polonezköy Hayvanat Bahçesi telefon: 0 216 432 30 51

4. İstanbul Emaar Akvaryum ve Sualtı hayvanat bahçesi

İstanbul Emaar Akvaryum 20 binden fazla kara ve deniz canlısını bünyesinde barındıran gizemli bir dünyanın kapısını size açıyor. Emaar alışveriş merkezindeki İstanbul Emaar Akvaryum’u gezdikten sonra avmdeki restoranlarda karnınızı da doyurabilirsiniz.

İstanbul Emaar Akvaryum adres: Ünalan Mahallesi, Ayazma Cd. No: 78 | Üsküdar, Emaar Square Mall, İstanbul 34700, Türkiye
İstanbul Emaar Akvaryum telefon: 0 216 547 18 88

İstanbul hayvanat bahçesi ve akvaryum önerilerimizden bu yaz en az birini ziyaret etmeniz ancak gördüğünüz hayvanlara asla zarar vermemeniz dileğiyle <3