Çocuklara Vitamini Sevdirmenin En Eğlenceli Yolu: Tedi Nektar

1355

Türkiye’nin çocuk meyve suyu markası Tedi, havuç özü ve sulu meyvelerden oluşan içeceği Nektar ile çocuklara bir şişe dolusu vitamin sunuyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin ihtiyaç duyduğu A ve C gibi değerli vitaminler ve lif içeren Tedi Nektar, lezzetli havuç ve meyve özüyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.

2013 yılından itibaren Maspex tarafından pazara sunulan Türkiye’nin çocuk meyve suyu markası Tedi, koruyucusuz olma özelliği, havuç ve meyve karışımından oluşan içeriği ve lezzetli tadıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin favorisi.

Tedi, Şeftali, Ananas- Mango, ve Kayısı olmak üzere üç farklı havuç özlü Nektar lezzetiyle büyüme çağında çocukların boyunun gelişimi için vücudun en çok ihtiyacı olan beta karoten olarak da adlandırılan A vitamini, bağışıklık sistemini kuvvetlendiren C vitamini ve lif içeriyor. Çocuklara eğlenceli yollarla doğal tatlar veren ilk havuç özlü meyve suyu Tedi Nektar, cam şişede bol vitamin ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Tedi, havuç ve meyve karışımından oluşan Nektar, meyve içerikli suyu Waterrr, spor kapaklı meyveli içeceği Play, siyah çayın şeftali ve limon ile düeti Ice tea ve aile boyu içeceği Tymbark ile renkli dünyasına tüm çocukları ve ailelerini davet ediyor.